Brukarz i robotnik drogowy do Niemiec i Austrii

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o złożenie CV i aplikację za pomocą kliknięcia w przycisk poniżej:

Praca przy budowie i remoncie dróg. Oferta pracy dedykowana do fachowców z zakresu budownictwa drogowego.

Możliwe zarobki 20 000 zł

Miejsce pracy: różne budowy zlokalizowane w Niemczech, Austrii

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • roboty ziemne (wykopy drogowe),
  • tworzenie tras do przeprowadzania rur,
  • roboty melioracyjne,
  • osadzanie studzienek,
  • układanie/docinanie kostki brukowej i kamiennej oraz ustawianie krawężników i obrzeży,
  • przygotowania podłoża,
  • obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,
  • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:

  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich i drogowych oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

* szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ
do góry